Preballet

woensdag 15,15-16,10 Preballet 4+ (Danswijzer) Drongen
zaterdag 9,00-9,55 Preballet 4+ (Danswijzer) Drongen

Klassiek ballet basis

woensdag 16,15-17,15 Klassiek Ballet basis 6+ (Danswijzer) Drongen
zaterdag 10,00-11,00 Klassiek Ballet basis 6+ (Danswijzer) Drongen
dinsdag 18,00-19,00 Klassiek Ballet basis 8-12j (Danswijzer) Drongen
woensdag 16,15-17,15 Klassiek Ballet basis 8-12j (Danswijzer) Drongen

Hedendaags klassiek

maandag 18,30-20,00 Hedendaags Klassiek advanced (Danswijzer) Drongen
woensdag 18,30-20,00 Hedendaags Klassiek intermediate (Danswijzer) Drongen
maandag 20,00-21,30 Hedendaags Klassiek adulten intermediate (Danswijzer) Drongen
woensdag 20,00-21,30 Hedendaags Klassiek adulten basis (Danswijzer) Drongen
vrijdag 10,00-11,30 Hedendaags Klassiek Open Level (Danswijzer) Drongen

Bollywood

dinsdag 16,00-17,00 Bollywood 6-10j (Danswijzer) Drongen
dinsdag 17,00-18,00 Bollywood 6-10j (Danswijzer) Drongen

Crea-atelier

dinsdag 16,00-17,00 Crea-atelier 6-12j (Danswijzer) Drongen
dinsdag 17,00-18,00 Crea-atelier 6-12j (Danswijzer) Drongen
woensdag 14,00-15,00 Crea-atelier 6-12j (Danswijzer) Drongen
woensdag 15,00-16,00 Crea-atelier 6-12j (Danswijzer) Drongen
woensdag 16,00-17,00 Crea-atelier 6-12j (Danswijzer) Drongen
zaterdag 9,00-10,00 Crea-atelier 6-12j (Danswijzer) Drongen
zaterdag 10,00-11,00 Crea-atelier 6-12j (Danswijzer) Drongen
zaterdag 11,00-12,00 Crea-atelier 6-12j (Danswijzer) Drongen

Modern dance

dinsdag 17,00-18,00 Modern dance basis 8-12j (Danswijzer) Drongen
dinsdag 18,00-19,30 Modern dance intermediate (Danswijzer) Drongen

Start to dance

woensdag 10,00-11,00 Start to dance adulten (Danswijzer) Drongen
woensdag 19,30-20,30 Start to dance adulten (Danswijzer) Drongen
vrijdag 14,00-15,00 Dansmix adulten (Break&Dance) Drongen

Jazzdance

woensdag 15,15-16,15 Jazzdance 8-12j (Danswijzer) Drongen
woensdag 17,15-18,30 Jazzdance intermediate (Danswijzer) Drongen

Urban

woensdag 13,15-14,15 Urban 6-7j (Break&Dance) Drongen
woensdag 14,15-15,15 Urban 8-9j (Break&Dance) Drongen
vrijdag 18.30-20.00 Urban 15+ (Danswijzer) Drongen
zaterdag 9,00-10,00 Urban 9-12j (Break&Dance) Drongen
zaterdag 11,00-12,00 Urban basis 12+ (Break&Dance) Drongen
zaterdag 10,00-11,00 Urban intermediate 12+ (Break&Dance) Drongen

Bellydance

woensdag 20,30-21,30 Bellydance (Danswijzer) Drongen
woensdag 18.30-19.30 Girly mix (Danswijzer) Drongen

Pointes

zaterdag 11,00-12,00 Pointes basis (Danswijzer) Drongen

Choreo selfmade

zaterdag 13,00-15,00 Choreo Selfmade (Danswijzer) Drongen
zondag 10,00-12,00 Choreo Selfmade (Danswijzer) Drongen

Yoga

maandag 19,00-20,00 Ijengar Yoga (Leen Dewilde) Drongen
maandag 20,15-21,30 Ijengar Yoga (Leen Dewilde) Drongen
dinsdag 19,00-20,30 OLM (Peter Van Lierde) Drongen
vrijdag 16,00-17,00 Mini-reeks Kinderyoga 4-7j (Break&Dance) Drongen
vrijdag 17,00-18,00 Mini-reeks Kinderyoga 8-10j (Break&Dance) Drongen

Breakdance

woensdag 13,00-14,00 Breakdance 12+ (Break&Dance) Drongen
woensdag 14,00-15,00 Breakdance 8-12j (Break&Dance) Drongen

Knuffeldans

vrijdag 17,00-18,00 Minireeks knuffeldans (ouder+kind 3-5j) (Break&Dance) Drongen

Cafe

maandag 14,00-16,00 Danscafé 50+ (Parothea) Drongen
dinsdag 10,00-12,00 Praatcafé (Parothea) Drongen
donderdag 19,00-22,00 Praatcafé (Parothea) Drongen
woensdag 10,00-12,00 Kookcafé (Parothea) Drongen