Preballet

woensdag 15,15-16,10 Preballet 4+ (Danswijzer) Drongen Karlien Lox (Floesch)
woensdag 13.30-14.30 Preballet 4+  (Danswijzer) Wondelgem Elina Lauwagie
zaterdag 9,30-10,25 Preballet 4+ (Danswijzer) Deinze Lotte Goderis (Lafill)
zaterdag 9,00-9,55 Preballet 4+ (Danswijzer) Drongen Yanina Verplanke (Doely)

Klassiek ballet basis

woensdag 16,15-17,15 Klassiek Ballet basis 6+ (Danswijzer) Drongen Elena Sioncke (Livetee)
woensdag 14.45-15.45 Klassiek ballet basis 6-12j (Danswijzer) Wondelgem Elina Lauwagie
zaterdag 10,30-11,30 Klassiek Ballet basis 6+ (Danswijzer) Deinze Lotte Goderis (Lafill)
zaterdag 10,00-11,00 Klassiek Ballet basis 6+ (Danswijzer) Drongen Yanina Verplanke
dinsdag 17,00-18,00 Klassiek ballet basis 8-12j (Danswijzer) Wondelgem Yanina Verplanke
dinsdag 18,00-19,00 Klassiek Ballet basis 8-12j (Danswijzer) Drongen Karlien Lox (Floesch)
woensdag 16,15-17,15 Klassiek Ballet basis 8-12j (Danswijzer) Drongen Yorben Loverix
zaterdag 11,30-12,30 Klassiek ballet basis 8-12 (Danswijzer) Nevele Lotte Goderis (Lafill)

Hedendaags klassiek

maandag 18,30-20,00 Hedendaags Klassiek advanced (Danswijzer) Drongen Karlien Lox (Floesch)
woensdag 18,30-20,00 Hedendaags Klassiek intermediate (Danswijzer) Drongen Karlien Lox (Floesch)
maandag 20,00-21,30 Hedendaags Klassiek adulten intermediate (Danswijzer) Drongen Karlien Lox (Floesch)
woensdag 09,00-10,00 Hedendaags Klassiek adulten basis (Danswijzer) Drongen Karlien Lox (Floesch)
woensdag 20,00-21,30 Hedendaags Klassiek adulten basis (Danswijzer) Drongen Karlien Lox (Floesch)
vrijdag 10,00-11,30 Hedendaags Klassiek adulten Open Level (Danswijzer) Drongen Karlien Lox (Floesch)

Bollywood

dinsdag 16,00-17,00 Bollywood 6-10j (Danswijzer) Drongen Priya

Crea-atelier

dinsdag 16,00-17,00 Crea-atelier 6-12j (Danswijzer) Drongen Yorben
dinsdag 17,00-18,00 Crea-atelier 6-12j (Danswijzer) Drongen Yorben
woensdag 14,00-15,00 Crea-atelier 6-12j (Danswijzer) Drongen Yorben
woensdag 15,00-16,00 Crea-atelier 6-12j (Danswijzer) Drongen Yorben
zaterdag 9,00-10,00 Crea-atelier 6-12j (Danswijzer) Drongen Yorben
zaterdag 10,00-11,00 Crea-atelier 6-12j (Danswijzer) Drongen Yorben
zaterdag 11,00-12,00 Crea-atelier 6-12j (Danswijzer) Drongen Yorben

Modern dance

dinsdag 17,00-18,00 Modern dance basis 8-12j (Danswijzer) Drongen Siska Van Parys (Tintelisk)
dinsdag 16,00-17,00 Modern dance basis 8-12j (Danswijzer) Wondelgem Yanina Verplanke (Doely)
woensdag 15,00-16,00 Modern dance basis 8-12j  (Danswijzer) Nevele Sophie Paepe
zaterdag 13,30-14,30 Modern dance basis 8-12 (Danswijzer) Nevele Kelly Declerck
dinsdag 18,00-19,30 Modern dance intermediate (Danswijzer) Drongen Siska Van Parys (Tintelisk)
woensdag 16,00-17,00 Modern dance intermediate 12+ (Danswijzer) Nevele Sophie Paepe
zaterdag 14,30-15,30 Modern dance intermediate 12+ (Danswijzer) Nevele Kelly Declerck
dinsdag 19,00-20,30 Modern dance advanced (Danswijzer) Wondelgem Marina Papadakis
dinsdag 20,30-21,30 Modern dance adulten (Danswijzer) Wondelgem Marina Papadakis

Starten met dans en Dansmix

woensdag 10.00-11.00 Start 2 dance (Danswijzer) Drongen Karlien Lox
woensdag 19.30-20.30 Start 2 dance (Danswijzer) Drongen Ziya

Jazzdance

woensdag 16,00-17,00 Jazzdance 6+ (Danswijzer) Wondelgem
woensdag 15,15-16,15 Jazzdance 8-12j (Danswijzer) Drongen Soetkin Oplinus
woensdag 16,00-17.00 Jazzdance 6-8j (Danswijzer) Wondelgem Yanina Verplanke
woensdag 17,15-18,15 Jazzdance 8-12j (Danswijzer) Wondelgem Anais Derycke
woensdag 17,15-18,30 Jazzdance intermediate (Danswijzer) Drongen Elena Sioncke
woensdag 19,15-20,15 Jazzdance intermediate/advanced (Danswijzer) Wondelgem Joelle Ongena
woensdag 20,15-21,15 Jazzdance adulten basis (Danswijzer) Wondelgem Joelle Ongena

Urban

woensdag 13,15-14,15 Urban 6-7j (Break&Dance) Drongen
woensdag 18,15-19,15 Urban basis 8-12j (Danswijzer) Wondelgem Anais Derycke
woensdag 14,15-15,15 Urban 8-9j (Break&Dance) Drongen
zaterdag 9,00-10,00 Urban 9-12j (Break&Dance) Drongen
zaterdag 11,00-12,00 Urban basis 12+ (Break&Dance) Drongen
woensdag 15,00-16,00 Urban basis 8-12j  (Danswijzer) Nevele Sophie Paepe
zaterdag 12,30-13,30 Urban basis 8-12j (Danswijzer) Nevele Kelly Declerck
woensdag 17,00-18,00 Urban basis 12+ (Danswijzer) Nevele Sophie Paepe
woensdag 18.30-19.30 Girly mix (Danswijzer) Drongen Ziya
vrijdag 18,30-20.00 Urban 15+ (Danswijzer) Drongen Elena Sioncke
zaterdag 15,30-16,30 Urban basis 12+(Danswijzer) Nevele Kelly Declerck
zaterdag 10,00-11,00 Urban intermediate 12+ (Break&Dance) Drongen

Pointes

dinsdag 18,00-18,55 Pointes basis (Danswijzer) Wondelgem Yanina Verplanke
zaterdag 11,00-12,00 Pointes intermediate (Danswijzer) Drongen Yanina Verplanke

Choreo selfmade

zaterdag 13,00-15,00 Choreo Selfmade (Danswijzer) Drongen
zondag 10,00-12,00 Choreo Selfmade (Danswijzer) Drongen

Yoga

maandag 19,00-20,00 Ijengar Yoga (Leen Dewilde) Drongen
maandag 20,15-21,30 Ijengar Yoga (Leen Dewilde) Drongen
dinsdag 19,00-20,30 OLM (Peter Van Lierde) Drongen
vrijdag 16,00-17,00 Mini-reeks Kinderyoga 4-7j (Break&Dance) Drongen
vrijdag 17,00-18,00 Mini-reeks Kinderyoga 8-10j (Break&Dance) Drongen

Breakdance

woensdag 13,00-14,00 Breakdance 12+ (Break&Dance) Drongen
woensdag 14,00-15,00 Breakdance 8-12j (Break&Dance) Drongen

Knuffeldans

vrijdag 17,00-18,00 Minireeks knuffeldans (ouder+kind 3-5j) (Break&Dance) Drongen

Cafe

maandag 14,00-16,00 Danscafé 50+ (Parothea) Drongen
dinsdag 10,00-12,00 Praatcafé (Parothea) Drongen
donderdag 19,00-22,00 Praatcafé (Parothea) Drongen
woensdag 10,00-12,00 Kookcafé (Parothea) Drongen